Hakkımızda

Zeno Business Center, üstün teknolojik donanımıyla iş yaşamınıza kalite ve güven katmak için tasarlanmıştır. Siz işinizin geleceğini belirlerken, biz kesintisiz bir ofis yaşamı için tüm detayları organize ettik. Bursa’nın en prestijli ofislerinde sizi gerçek anlamda “teknolojik yaşamla” buluşturuyoruz.

Bursa’nın iş yaşamındaki yeni trendi olan Zeno Business Center, Bursalıları lüks konseptiyle buluşturdu.

Ofisiniz, sadece Bursa’nın değil Türkiye’nin en gözde yerleşim ve yatırım alanı olan Nilüfer’in yeni cazibe merkezi Mihraplı Vadisinde.

Ulusal ve uluslararası yatırımcıların yeni cazibe merkezi Nilüfer Mihraplı Vadisi, geleceğin Bursa’sı olarak anılan Nilüfer’de yaşamın, ticaretin, alışverişin, endüstrinin, sağlığın, turizmin ve eğlencenin merkezidir. Carrefour Alışveriş Merkezi, Nilpark, Final Okulları,BAOB, MediaMarkt, Bauhaus, 15300 Misia, Özel Jimer Hastanesi, Mihaplı Parkı ve çok yakında faliyete geçecek olan Statyum yanı / Hüdavendigar Parkı / İnter Continantel Otaller Zinciri’nin 5 yıldızlı markası Crown Plaza, Nilüfer Arena ve birçok dev yatırımla vadiyi paylaşıyoruz.

Kentin dört bir yanından ulaşım avantajına sahip olan Zeno Business Center, İstanbul-Bursa / Güzelyalı feribot İskelesine 20 dakika mesafede olup; İstanbul’a ulaşımda en yakın ve en lüks konseptteki tek iş merkezidir.

En’lerin buluşma noktası ve İş’teki yeni yeriniz Zeno Business Center, Bursa’nın gözbebeği Mihraplı Vadisinde sizi bekliyor.